Polecane imprezy

Posted on by

banerek

VIII Rajd „Z kompasem” 30-31.05.2015, Kopalino, Gmina Choczewo

Drodzy Przyjaciele Rajdu „Z kompasem”

Kolejna porcja wspaniałej, aktywnej zabawy w terenie – ósmy Rajd „Z kompasem”- czeka na nas w ostatni weekend maja (30-31.05.2015). Zapisać można się poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej Rajdu (www.zkompasem.pl).
Bazą Rajdu będzie położona niecałe 3 kilometry od brzegów Bałtyku miejscowość Kopalino. Na trasach spotkamy czarujący nadmorski las, ukryte w lesie wydmy, malownicze potoki, jeziora- prawdziwe skarby pomorskiej przyrody!
Pomóż nam kolejny raz pobić rekord frekwencji, przyjedź do gminy Choczewo, bo naprawdę warto, przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu „Z kompasem”, chodź z nami poszukać ukrytych w terenie punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy!
Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody. Część tras uczestniczy w pucharach na orientację.
Ponadto atrakcje towarzyszące- ognisko, pełen bufet jedzenia (pyszne kaszubskie śledziki, kiełbaska z ogniska, żurek) i nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!
Nie może Ciebie zabraknąć na VIII Rajdzie „Z kompasem”- prawdziwej uczcie dla ciała i ducha!
Szczegóły: www.zkompasem.pl

Zapraszam serdecznie
Marcin Jank
Kierownik Rajdu

Dodaj komentarz